EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Warsztaty kreatywnego projektowania 3D już wkrótce na Zamku Piastowskim

Lubisz projektować? A może myślisz o studiowaniu w przyszłości architektury? Dobrze trafiła(e)ś. Zamek Piastowski w Raciborzu wspólnie z firmą MODULOR ARCHITEKCI przygotował w pierwszym tygodniu zimowych ferii specjalne warsztaty z projektowania 3D. Poznaj szczegóły i zapisz się już dziś!

W dniu 19 lutego ( piątek) w godz. od 9.00 do 15.00 w domu książęcym na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędą się warsztaty kreatywnego projektowania 3D. Program warsztatów adresowany jest do studentów Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu, młodzieży ponadgimnazjalnej oraz wszystkich zainteresowanych problematyką projektowania, modelowania i wizualizowania obiektów w skali architektonicznej i urbanistycznej.

Warsztaty ponadto pozwolą uczestnikom wykazać się pomysłowością i kreatywnością a organizatorom przybliżyć proces projektowania od szkiców i tworzenia koncepcji (modelowanie 3D) po koordynację i edycję rysunków dokumentacji projektowej.

Pierwsza część warsztatów poświęcona będzie historii projektowania , a więc odpowie na pytania, jak zmieniła się technika projektowania od tradycyjnej deski kreślarskiej do dzisiejszych zawansowanych technologicznie programów komputerowych.

Druga i trzecia część poświęcone będą praktycznemu zastosowaniu specjalistycznego oprogramowania.

Pomiędzy poszczególnymi częściami – przerwy z drobnym poczęstunkiem.

Zamkowe warsztaty prowadzić będą doświadczeni projektanci z firmy MODULOR ARCHITEKCI  – arch. Mariusz Mrozek, arch. Patryk Gruszka i arch./grafik Mateusz Jaworski.

– Warsztaty kreatywnego projektowania 3D, to niezapomniane wydarzenie, na którym nie może zabraknąć Ciebie!!! Wszystkich uczestników prosimy o zabranie własnych laptopów lub notebooków – zachęca architekt Mariusz Mrozek.

Zapisy: Zamek Piastowski w Raciborzu, ul. Zamkowa 2, 47-400 Racibórz – osobiście, telefonicznie: 32 414 02 33 lub mailem: promocja@zamekpiastowski.pl do 18.02.2016 r. godz. 15.00.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top