EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Wielki sukces uczennicy z naszej Gminy

Z okazji zbliżających się XXII Zimowych Igrzysk Olimpijskich w Soczi 2014 Polski Komitet Olimpijski ogłosił konkurs plastyczny dla uczniów szkół podstawowych „Maskotka Olimpijska Twoim Bohaterem”. Konkurs miał na celu: upowszechnienie idei olimpijskiej, przybliżenie wiedzy o zimowych igrzyskach olimpijskich, zainteresowanie dzieci XXII Zimowymi Igrzyskami Olimpijskimi w Soczi 2014, promowanie aktywności sportowej i artystycznej.

Na konkurs wpłynęło 148 prac. Jury brało pod uwagę kompozycję pracy, samodzielność wykonania, opowieść, anegdotę oraz nawiązanie do tematu konkursu.

Jedną z 10 nagrodzonych w konkursie osób jest Martyna Burgieł uczennica klasy V Szkoły Podstawowej im. Jana Wawrzynka przy Zespole Szkół Ogólnokształcących w Kuźni Raciborskiej. Opiekunem uczniów, którzy wykonywali prace na konkurs jest pani Karolina Gdesz, nauczycielka z ZSO w Kuźni Raciborskiej .

Decyzją jury wszystkie prace nadesłane na konkurs, wspólnie z nagrodzonymi, zostaną zaprezentowane na wystawie w „Galerii -1” w Centrum Olimpijskim w Warszawie w terminie od 1 do 28 lutego 2014 r.

Ceremonia wręczenia nagród odbędzie się w dniu 11 lutego 2014 r. o godzinie 12:00 w „Galerii -1” w Centrum Olimpijskim im. Jana Pawła II, ul. Wybrzeże Gdyńskie 4, 01-531 Warszawa.

więcej czytaj na www.pkol.pl

Serdecznie gratulujemy !

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska