EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Wygraj VOUCHER na mecz Górnik Zabrze – Korona Kielce

Dzięki podpisanemu porozumieniu  o współpracy pomiędzy miastem Kuźnia Raciborska  a klubem Górnik Zabrze, kibice z Kuźni Raciborskiej oraz całej naszej Gminy mogą wygrać wejściówki na wszystkie domowe mecze Górnika Zabrze w rundzie jesiennej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/20.

Zapraszamy do kolejnego konkursu, w którym nagrodą są VOUCHERY uprawniające do odbioru dwóch podwójnych zaproszeń na najbliższy mecz pomiędzy Górnikiem Zabrze a Koroną Kielce, który zostanie rozegrany na stadionie w Zabrzu w dniu 25.08.2019 r. o godzinie 15.00.

 

Pytanie konkursowe brzmi :

Proszę podać imię i nazwisko byłego piłkarza Górnika Zabrze, o którym mowa w poniższym tekście.

 

Rozegrał w barwach Górnika łącznie 109 spotkań w których zdobył 12 goli. W reprezentacji kraju zagrał 47 razy. Po zakończeniu kariery na polskich boiskach w latach 1991-94 był czołowym piłkarzem angielskiego Evertonu, potem krótko grał na Węgrzech by dalszą karierę kontynuować w USA w Columbus Crew. W 2002 w wieku 39 lat zadecydował o jej zakończeniu. Do Zabrza wrócił w charakterze szkoleniowca w marcu 2014 roku. Wczoraj skończył 56 lat.

 

Odpowiedzi na pytania z danymi do kontaktu (imię, nazwisko, numer telefonu) prosimy przesyłać na adres: promocja@umkuznia.pl do północy 22 sierpnia 2019 roku.

Losowanie odbędzie się 23 sierpnia 2019 roku, w tym samym dniu zwycięzcy zostaną poinformowani jak odebrać vouchery.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska