EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Wygraj VOUCHER na mecz Górnik Zabrze – Piast Gliwice

Dzięki podpisanemu porozumieniu o współpracy pomiędzy miastem Kuźnia Raciborska  a klubem Górnik Zabrze, kibice z Kuźni Raciborskiej oraz całej naszej Gminy mogą wygrać wejściówki na wszystkie domowe mecze Górnika Zabrze w rundzie jesiennej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/20.

Zapraszamy do kolejnego konkursu, w którym nagrodą są VOUCHERY uprawniające do odbioru dwóch podwójnych zaproszeń na najbliższy mecz pomiędzy Górnikiem Zabrze a Piastem Gliwice, który zostanie rozegrany na stadionie w Zabrzu w dniu 3.11.2019 r. (najbliższa niedziela) o godzinie 15.00.

 

Pytanie konkursowe brzmi :

Jak nazywa się zawodnik, który w jednym meczu ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze a Piastem Gliwice strzelił najwięcej bramek? 

 

Odpowiedzi na pytania z danymi do kontaktu (imię, nazwisko, numer telefonu) prosimy przesyłać na adres: promocja@umkuznia.pl do czwartku 31 października do godziny 12:00.

Losowanie odbędzie się w czwartek 31 października o godzinie 14:00, w tym samym dniu zwycięzcy zostaną poinformowani jak odebrać vouchery.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska