EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Wygraj VOUCHER na szlagierowy mecz w Zabrzu: Górnik Zabrze – Lech Poznań

Dzięki podpisanemu porozumieniu  o współpracy pomiędzy miastem Kuźnia Raciborska  a klubem Górnik Zabrze, kibice z Kuźni Raciborskiej oraz całej naszej Gminy mogą wygrać wejściówki na wszystkie domowe mecze Górnika Zabrze w rundzie jesiennej PKO Ekstraklasy sezonu 2019/20.

Zapraszamy do kolejnego konkursu, w którym nagrodą są VOUCHERY uprawniające do odbioru dwóch podwójnych zaproszeń na najbliższy mecz pomiędzy Górnikiem Zabrze a Lechem Poznań, który zostanie rozegrany na stadionie w Zabrzu w dniu 28.09.2019 r. (najbliższa sobota) o godzinie 20.00.

Pytanie konkursowe brzmi :

Proszę podać imię i nazwisko znanego trenera, który w XXI wieku w różnych okresach czasu trenował zarówno Górnika Zabrze jak i Lech Poznań. 

Odpowiedzi na pytania z danymi do kontaktu (imię, nazwisko, numer telefonu) prosimy przesyłać na adres: promocja@umkuznia.pl do piątku 27 września 2019 roku do godziny 12:00.

 Losowanie odbędzie się 27 września 2019 roku o godzinie 12:30, w tym samym dniu zwycięzcy zostaną poinformowani jak odebrać vouchery.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top