EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Zapraszamy na PŁYWADŁO 2014

PŁYWADŁO to cykliczna impreza organizowana już po raz piętnasty. W tym roku odbędzie się ona w terminie 21-22 czerwca 2014 r.

Dwudniowy spływ na pływadłach własnej konstrukcji rozpocznie się 21 czerwca 2014 roku (sobota) i obejmie odcinek malowniczych meandrów Odry od Raciborza do Kędzierzyna-Koźla.

Pierwszego dnia barwny korowód dotrze do przystani w Turzu (ok. godz. 14.30), a następnie do przeprawy Dziergowice – Przewóz. W miejscu tym zaplanowany jest nocleg oraz festyn. Drugiego dnia wszystkie jednostki pływające dotrą do Kędzierzyna-Koźla. Na mecie zaplanowano szereg imprez towarzyszących oraz nagrodzenie najlepszych pływadeł.

W ciągu dwóch dni załogi pokonają maratońską trasę o długości 42 kilometrów, co wymaga dużego wysiłku od uczestników, a także skonstruowania bardzo wytrzymałych obiektów pływających.

Każda osoba, która zamierza przyłączyć się do spływu, powinna zapoznać się z regulaminem spływu, wypełnić kartę zgłoszenia jednostki, oświadczenie uczestnika spływu, listę osób płynących oraz, jeśli to konieczne, oświadczenie o opiece nad osobą nieletnią. Wypełnione oświadczenia powinny być dostarczone do Urzędu Miasta Kędzierzyn-Koźle, Urzędu Miasta Racibórz, bądź bezpośrednio do pomysłodawcy spływu – pana Bronisława Piróga. Niezbędne adresy znajdują się poniżej. Podpisane dokumenty, jeśli zostaną dostarczone drogą elektroniczną – to wyłącznie w formie zeskanowanej, bądź zdjęcia.

W razie ewentualnych pytań prosimy o kontakt z poniżej wymienionymi osobami:

Bronisław Piróg
ul. Zamkowa 4

47-260 Polska Cerekiew
tel./faks 77 487 51 83
e-mail: b.pirog@wp.pl , tel. kom. 510 265 174.

 

Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle

Wydział Promocji Miasta, Kultury i Sportu
ul. Grzegorza Piramowicza 32
47-200 Kędzierzyn-Koźle
tel. 77 403 44 54, faks 77 403 44 53
e-mail: plywadlo@kedzierzynkozle.pl

Urząd Miasta Racibórz
Wydział Edukacji, Kultury i Sportu
ul. Stefana Batorego 6
47-400 Racibórz
tel. 32 755 06 94
e-mail: edukacja@um.raciborz.pl

 

 

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA JEDNOSTKI

LISTA OSÓB PŁYNĄCYCH NA PLATFORMIE

OŚWIADCZENIE O OPIECE

 OŚWIADCZENIE UCZESTNIKA

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska