EPUAP_logo

Gmina
Kuźnia Raciborska

Zaproszenie na Powiatowe Targi Pracy

Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu informuje, iż wspólnie z Agencją Promocji Ziemi Raciborskiej i Wspierania Przedsiębiorczości na Zamku Piastowskim w Raciborzu organizuje pod Patronatem Starosty Raciborskiego POWIATOWE TARGI PRACY, które odbędą się na ZAMKU PIASTOWSKIM w Raciborzu przy ulicy Zamkowej 2,  29.03.2017 r. w godzinach od 12:00 do 17:00.

Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną lokalne ofert pracy, zagraniczne oferty upowszechnione w ramach sieci EURES, które zaprezentują przedstawiciele firm z Czech, Słowacji i Niemiec, oferty edukacyjne szkół policealnych i wyższych oraz instytucji szkoleniowych i wspierających przedsiębiorczość. Ponadto każdy z uczestników będzie miał możliwość skorzystania z konsultacji i porad ekspertów – Powiatowego Urzędu Pracy, Cechu Rzemiosł Różnych, Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, Urzędu Skarbowego oraz Państwowej Inspekcji Pracy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Scroll to Top

Rozkład jazdy bezpłatnego autobusu w dniu wyborów posłów do Parlamentu Europejskiego, zarządzonych na dzień 9 czerwca 2024 r. (niedziela) w Gminie Kuźnia Raciborska